RU

Мільярдер Жеваго знову пройшов до Ради по округу на Полтавщині

28.10.2014, 14:57
Мільярдер Жеваго знову пройшов до Ради по округу на Полтавщині - Фото
Костянтин Жеваго

Самовисуванець, доларовий мільярдер Костянтин Жеваго упевнено проходить до Верховної Ради нового скликання. Про це свідчать оприлюднені на сайті ЦВК результати обробки 100% протоколів по 150 округу (Комсомольськ, Полтавська область). За Жеваго проголосували 43,81% або 33482 виборців. На другому місці з результатом 25,67% - кандидат від Свободи Ганна Капустян.

Жеваго обирається в Раду з 1998 року. За час 7-го скликання він виступив ініціатором двох законопроектів. Не виступає з трибуни і рідко відвідує засідання парламенту.

Журнал Forbes оцінив статок Костянтина Жеваго в 2014 році в 1,1 млрд доларів і помістив на 8 місце в рейтингу 100 найбагатших українців. Контролює фінансово-промислову групу Фінанси та кредит. Зараз з прізвищем Жеваго і брендом Фінанси і кредит пов'язують близько 60 підприємств і комерційних структур. Серед них - комерційний банк Фінанси і кредит, Полтавський ГЗК, холдингова компанія АвтоКрАЗ, Стаханівський вагонобудівний завод, ВАТ Галичфарм, Київмедпрепарат та інші.

Досьє на Костянтина Жеваго

Читайте також: Тіні минулого. Найбільш неоднозначні мажоритарники на виборах-2014

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини