RU

Мільярдер Рінат Ахметов про Майдан: Я - за стіл переговорів

13.12.2013, 11:06
Мільярдер Рінат Ахметов про Майдан: Я - за стіл переговорів - Фото
Рінат Ахметов
"Компанія СКМ в перші дні загострення ситуації в Києві дала свою позицію. І я, як акціонер компанії СКМ, повністю її поділяю. У ці дні багато хто хоче знати моє особисте ставлення до подій. Моя позиція така: Україна і президент три з половиною роки йшли з європейської дорозі. І за цей час було дуже багато зроблено", - зазначив Рінат Ахметов, слова якого наводить прес-служба СКМ.

Ахметов нагадав, що у Вільнюсі угоду не було підписано, після чого "виникло питання - що сталося?". "Україна взяла паузу? Україна зупинилася? Або Україна пішла в іншу сторону? Всі хочуть мати ясність. Люди стали шукати відповіді на ці питання і вийшли на Майдан. Те, що мирні люди вийшли на мирні акції говорить про те, що Україна - вільна демократична країна. І з цієї дороги Україна не зверне. І це дуже здорово. Але те, що в ці дні постраждали люди, це - неприпустимо", - заявив мільярдер.

"Я переконаний, що зараз, у складний момент для нашої країни, дуже важливо мати холодні голови і зважений підхід. Одним словом, повинен перемогти здоровий глузд. Я - за сильну, незалежну і цілісну Україну. Ми - одна країна, і її ділити не потрібно. Я - за стіл переговорів. Щоб політики, влада, опозиція, моральні лідери країни сіли за стіл переговорів і прийняли те рішення, яким ми будемо пишатися. Повторюся, пишатися, а не соромитися. Те рішення, від якого виграє Україна і кожен українець як у короткостроковій, середньостроковій так і у довгостроковій перспективі. Цей стіл я б назвав столом світу, компромісу і майбутнього нашої країни. І нехай за цим столом політики втратять свої рейтинги. Але найголовніше, щоб рейтинг України пішов угору", - сказав Ахметов.

Нагадаємо, раніше в Лондоні відбувся пікет прихильників євроінтеграції України. Люди зібралися в центрі британської столиці біля житлового комплексу One Hyde Park, де розташовані апартаменти Ахметова. Пікетувальники закликали мільярдера, який контролює значну частину депутатів Партії регіонів у Верховній Раді, "зупинити жорстокість" в Україні, або розділити відповідальність разом з президентом Віктором Януковичем.

Досьє на Ріната Ахметова

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини