RU

Міліція затримала 11 осіб за розповсюдження листівок

06.08.2012, 17:40
Міліція затримала 11 осіб за розповсюдження листівок - Фото
107aaa8ffcb8402326f0deab9fe6cc24.jpg
З початку передвиборчої кампанії в Україні були зафіксовані чотири факти порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами, затримано 11 осіб.

Як повідомляє прес-служба МВС, міліція "активно працює в напрямку недопущення правопорушень під час проведення виборчої кампанії 2012 року".

За даними МВС, найчастіше під час виборів міліціонери фіксують адмінпорушення при виготовленні або розповсюдженні "агіток", які не містять відомостей про друкарню, тираж та осіб, відповідальних за друк. Крім того, часто агітаційні матеріали чи політична реклама розміщуються у заборонених законом місцях.

На території України з початку кампанії (30 липня) зафіксовано чотири таких факти. У Криму були затримані дві людини, які поширювали листівки з порушенням законодавства (опозиційні листівки з текстом "Помста за розкол України, - ред.). У Кіровоградській області в МВС надійшло повідомлення від народного депутата про поширення листівок, що містять недостовірну інформацію про список однієї з партій. У Миколаївській області затримано дев'ять осіб, у яких вилучено 1300 листівок, надрукованих "з явними порушеннями закону" (проти Партії регіонів та її кандидатів, - ред.). На сайті одного з інтернет-видань Харківської області була розміщена негативна інформація про кандидата в народні депутати, яку пізніше розповсюдили у вигляді листівок.

Крім того, фіксовані факти хуліганства, - пошкодження білбордів і агітнаметів. "Не обійшлося і без крадіжок. Так, у столиці комусь дуже знадобився агітаційний намет однієї з політичних партій", - повідомили в МВС.

Нагадаємо, голова правління громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська вважає дії міліції по затриманню активістів, що поширюють листівки про кандидатів, неправомірними. "Це ненормально, це дуже нагадує 2004 рік", - сказала вона, додавши, що у кожного громадянина є право збирати та поширювати інформацію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини