RU

Міліція в офісах Авакова шукає матеріали у справі його банку

28.08.2012, 14:56
Міліція в офісах Авакова шукає матеріали у справі його банку - Фото
Арсен Аваков (фото - facebook.com)

Обшук у будівлі, де розташована компанія Інвестор екс-губернатора Харківської області Арсена Авакова, проходить в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом зловживання посадових осіб банку Базис. Про це журналістам перед входом у будівлю заявив адвокат Інвестора Олег Атісков.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Атісков пояснив, що отримав цю інформацію від співробітників міліції під час переговорів з в.о. голови правління АТ Інвестор Мариною Єпішиною.

"У ході переговорів ми дізналися, що нібито порушено кримінальну справу по посадових особах АКБ Базис. Але, за наявною інформацією, обшук проходить не тільки в приміщеннях банку Базис. В цій будівлі знаходяться також АТ Інвестор і Дослідний центр медіатехнологій", - сказав він.

Навесні в інтерв'ю журналістам Аваков заявив, що навесні минулого року вийшов зі складу ради банку Базис і передав і акції, і управління банком іншим особам. "Так що формально я вже рік не маю до банку Базис ніякого відношення. Символічна кількість акцій банку є у моєї дружини. І це все", - сказав він.

Після 40-45 хвилин переговорів зі співробітниками міліції в будівлю пустили Єпішину і директора Дослідницького центру медітехнологій Володимира Чапая. Адвокат Атісков як і раніше залишається на вулиці.

Нагадаємо, журналісти порталу Главное вранці повідомили, що в їх редакцію, яка знаходиться в одному приміщенні з АТ Інвестор і банком Базис, нагрянули з обшуками. За словами журналістів, які в той момент знаходилися в редакції, "ніяких документів їм не показували, змусили відійти від комп'ютерів, погрожували, що якщо журналісти відключать комп'ютер, то його конфіскують, а після цього вимагали негайно вийти на вулицю..."

Це вже другий обшук у редакції Главное. 7 липня 2011 року правоохоронці протягом півдоби обшукували будинки по вулиці Сумській, 88, де знаходяться офіси АТ Інвестор, банку Базис і редакції газети Главное. За інформацією прес-служби обласного управління міліції, кримінальна справа, через яку в будівлю по вулиці Сумській, 88 прийшли правоохоронці, було порушено за фактом шахрайського заволодіння невідомими земельною ділянкою під Харковом площею близько 700 гектарів. Всі підприємства, на чию користь були передані вказані земельні ділянки, нібито були зареєстровані за цією адресою: м. Харків, вул. Сумська, 88.

11 липня 2011 року в АТ Інвестор заявили, що служба охорони знайшла два підслуховуючих пристрої в будівлі за адресою вул. Сумська, 88. У правоохоронні органи керівництво компанії заявляти не збиралося.

Сам Аваков переховується в Італії. Влада країни відмовляє Україні в його екстрадиції.

Досьє на Арсена Авакова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини