Міліція відпустила п'ятьох "снігових терористів" зі Свободи

Міліція відпустила п
03.04.2013, 23:59

У Свободі заявляють, що один з активістів розповів про те, що міліціонери "намагалися "вибити" упізнання інших "снігових терористів"

Київська міліція відпустила п'ятьох активістів ВО Свобода, яких багато годин тримали в Печерському райвідділі через інцидент із киданням снігом в народних депутатів від Партії регіонів.

"Під тиском депутатів і громадськості хлопців випустили. Вони пишуть заяву про злочин через незаконне утримання!" - повідомив у своєму твітері представник Свободи Олександр Аронець.

За його словами, один з активістів, якого тримали більше десяти годин - Кирило Бабенцов, - розповів, що правоохоронці "схиляли його до співпраці, намагалися "вибити" упізнання інших "снігових терористів". "Але він нікого не упізнав і відмовився від співпраці. Чому його так довго тримали, ніхто не пояснив", - зазначив Аронець у своєму фейсбуці.

Раніше Свобода оголосила мобілізацію через події в Печерському райвідділі. За словами націоналістів, п'ятеро свободівців, які прибули до райвідділу для дачі свідчень щодо участі в акції протесту 2 квітня, були позбавлені адвокатської захисту.

Нагадаємо, один з свободівців, що знаходилися в райвідділі, заявив, що міліція утримує активістів, яких підозрюють у закиданні сніжками народних депутатів біля Верховної Ради. За словами активіста, правоохоронці порушили кримінальну справу за спробу вбивства депутата від Партії регіонів Ірини Горіної.

Популярне