Міліція відпустила нападника на журналістів "Румуна" під заставу

Міліція відпустила нападника на журналістів "Румуна" під заставу - Фото
22.05.2013, 17:25

Вадима Тітушка випустили під заставу в 22940 грн.

Міліція відпустила Вадима "Румуна" Тітушка під заставу. На мітингу 18 травня він активніше за інших перешкоджав журналістам в їх діяльності.

Як повідомляють журналісти у
Facebook, Тітушка випустили під заставу в 22940 грн.

Нагадаємо, 18 травня вдень на вулиці Великій Житомирській журналістку Ольгу Сніцарчук і фотографа Влада Соделя на мітингу побили невідомі. Інцидент стався неподалік від будівлі головного управління МВС у Києві у присутності співробітників міліції. В одному з нападників журналісти впізнали члена спортклубу "Будо" Вадима Тітушка на прізвисько Румун, мешканця Білої Церкви.

Керівництво ГУ МВС України в Києві призначило службове розслідування з приводу бездіяльності співробітників правоохоронних органів під час інциденту. 21 травня в МВС України заявили, що підозрюваний у побитті журналістів (20-річний житель Київської області Тітушко) затриманий. Глава МВС Віталій Захарченко повідомив, що кримінальне провадження за фактом інциденту 18 травня перекваліфіковано з ч. 1 ст. 121 ("легкі тілесні ушкодження") на ч. 2 ст. 296 ("хуліганство") Кримінального кодексу України.

Тітушко на допиті заявив, що був найнятий представниками опозиції для охорони їх мітингу і що журналістів він не бив.

У соцмережі Facebook з'явилося
фото, зроблене після бійок у центрі Києва. На ньому видно, що у міліції була можливість затримати агресивних спортсменів, але вони цього не зробили.

Відеозвернення "Румуна": Я захищав опозицію, а Сніцарчук сама впала