RU

Міліція посилила охорону суду, де розглянуть касацію Тимошенко

15.05.2012, 09:50
Міліція посилила охорону суду, де розглянуть касацію Тимошенко - Фото
Фото: byut.com.ua
Міліція посилила охорону Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, де в вівторок в 10:00 почнеться розгляд касації на вирок у газовій справі екс-прем'єра України, лідера партії Батьківщина Юлії Тимошенко.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, в даний час біля Вищого спецсуду на вулицях Шовковична, П.Орлика і Липська стежать за громадським порядком кілька десятків правоохоронців.

Збираються і прихильники екс-прем'єра. Вони вже розмістили вздовж ул.П.Орлика плакати з гаслами "Юлі волю!". Поки їх спостерігається незначна кількість - близько 20 чоловік.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009-м році 11 жовтня 2011 року. Вона відбувала покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Захист екс-прем'єра прогнозує винесення рішення Вищого спецсуду вже у вівторок, 15 травня. Згідно з процедурою у вищій касаційної інстанції не передбачено попереднє засідання, а слухання по суті, як правило, проходять протягом одного дня.

Рішення касаційної інстанції вступає в силу з моменту проголошення. Воно може бути оскаржене в Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) тільки в тому випадку, якщо Вищий спецсуд визнає законним рішення судів обох інстанцій і залишить їх у силі.

Досьє на Юлію Тимошенко 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини