RU

Міліція охоронятиме бюлетені цілодобово, - заступник голови МВС

24.10.2012, 13:20
Міліція охоронятиме бюлетені цілодобово, - заступник голови МВС - Фото
Віктор Ратушняк (фото - mvs.gov.ua)
Правоохоронні органи забезпечать цілодобову охорону виборчих бюлетенів на дільницях. Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ратушняк зазначив, що закон про вибори народних депутатів зобов'язує співробітників міліції забезпечити перевезення виборчої документації з окружних комісій до дільничних. Транспортування бюлетенів, за його словами, почалася 23 жовтня. "На вчорашній день ми зафіксували, що в 146 з 225 окружних комісій бюлетені завезені. Всі вони взяті під охорону правоохоронними органами", - сказав він.

Ратушняк додав, що з завтрашнього дня бюлетені будуть перевозитися в дільничні комісії: "З цього часу ми їх супроводжуємо, беремо під цілодобову охорону приміщення, де вони будуть зберігатися. У зв'язку із цим на 2-3 доби і в день виборів нам доведеться виділити велику кількість співробітників, щоб забезпечити збереження цієї документації".

Нагадаємо, для забезпечення громадського порядку і реагування на можливі правопорушення безпосередньо в день голосування планується  залучити понад 65 тисяч працівників міліції. Особлива увага приділятиметься забезпеченню правопорядку у місцях перебування та проживання міжнародних офіційних спостерігачів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини