RU

Міліція нарахувала на акції опозиції в Донецьку 800 осіб

31.05.2013, 17:44
Міліція нарахувала на акції опозиції в Донецьку 800 осіб - Фото
Фото: novosti.dn.ua
Донецька міліція нарахувала на мітингу опозиції Вставай, Україно! 800 осіб.

При цьому, як зазначили в міліції, половина учасників акції прибула з Києва та інших міст країни. "Грубих порушень громадського порядку не допущено. Водночас, колона учасників акції, відмовившись від запланованого руху по тротуару, вийшла на проїжджу частину центральної вулиці Артема", - цитують міліцію Новости Донбасса.

У міліції підкреслили, що через дії опозиції рух транспорту зупинився на 15-20 хвилин. За даними міліції, це "викликало масу обурення з боку водіїв", що виразилося в масовій "подачі звукових сигналів".

Нагадаємо, сьогодні в Донецьку пройшов марш і відбувся мітинг опозиції. В акції, за даними Батьківщини, взяли участь близько 4 тис. людей. Голова фракції Батьківщина у Верховній Раді Арсеній Яценюк зазначив журналістам перед початком маршу, що влада намагалася перешкодити мітингу. Він підкреслив, що опозиція приїхала в Донецьк "з відкритим серцем і душею":  "І так само Донецьк нас буде приймати. Тому що Донецьк - це не вотчина Януковича. Донецьк заслуговує іншого життя".

"Янукович більше обдурив саме Донецьк. У Львові нічого від нього і не чекали, а тут він мав дуже великі очікування донеччан. Але він знищив ці очікування. Тому ми приїхали підтримати Донецьк", - підкреслив Яценюк.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини