RU

Міліція готується до акцій протестів після виборів

12.10.2012, 12:20
Міліція готується до акцій протестів після виборів - Фото
Фото: mvs.gov.ua
Українські правоохоронці готуються до акцій протестів після парламентських виборів, які відбудуться 28 жовтня. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ратушняк зазначив, що вже сьогодні поширюється інформація про те, що вибори можуть бути визнані недійсними і звучать заклики до громадян виходити на вулиці після виборів. "Однозначно ми готуємо відповідні плани для забезпечення охорони громадського порядку", - сказав він.

Ратущняк підкреслив, що зараз ведеться стандартна робота, як і при будь-яких інших повідомленнях про проведення масових заходів. За його словами, кількість задіяного особового складу буде визначатися відповідно до кількості учасників акцій, які будуть подаватися в заявках на їх проведення. "Якщо сотні тисяч будуть у заявках, відповідною буде і підготовка кількості співробітників міліції", - додав він.

Також заступник голови МВС зазначив, що поки не може повідомити, чи будуть стягуватися додаткові сили до Києва, оскільки конкретної інформації про проведення акцій немає.

У той же час, за його словами, охорона ЦВК та інших держустанов буде посилена. "Кожне проведення виборчого процесу показує, що біля ЦВК буде нагнітатися обстановка. Ми повинні будемо забезпечити там правопорядок", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини