Міліції віддали наказ штурмувати Український дім, - Яценюк

Міліції віддали наказ штурмувати Український дім, - Яценюк - Фото
8930e8a101679a565843884f1581bfc6.jpg
04.07.2012, 10:32

Депутати та активісти акції створюють живий ланцюг на підходах до центрального входу Українського дому

Народні депутати та активісти акції на підтримку української мови під Українським домом перейшли від центрального входу будівлі до воріт для в'їзду автомобілів, перекривши таким чином можливість в'їзду на територію Українського дому президента України Віктора Януковича, у якого сьогодні там запланована прес-конференція.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, депутати пояснюють, що влада постійно порушує закони, правові аргументи не діють, і єдиний спосіб протистояти їй - це перешкоджати незаконній діяльності. Правоохоронці поки не роблять спроб звільнити в'їзд.

Лідер опозиції Арсеній Яценюк зі сходів Українського дому прокричав всім присутнім, що міліції віддали команду на штурм і закликав усіх розподілитися по периметру майданчика біля центрального входу. Депутати та активісти акції створюють живий ланцюг на підходах до центрального входу. У той же час, частина депутатів залишається блокувати автомобільний в'їзд на територію Українського дому. "Беркутівців" на території кілька сотень, поки вони продовжують стояти з двох сторін будинку.