RU

Міжнародні донори допоможуть модернізувати українську ГТС

08.07.2008, 15:20

Євросоюз розглядає можливість виділення Україні коштів на проведення модернізації української газотранспортної системи (ГТС). Про це повідомив на прес-конференції у вівторок Надзвичайний та Уповноважений посол Франції в Україні Жан-Поль Везіан.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Посла, уже зараз ведуться розмови стосовно виділення таких коштів для підвищення рівня енергетичної безпеки шляхом модернізації української ГТС. Він відмітив, що це питання буде вирішуватися в ході конференції донорів, яку планується провести під час головування Франції в ЄС (піврічне головування Франції в ЄС почалося 1 липня). "У рамках нашого головування в ЄС передбачається можливість проведення конференції донорів, до участі в якій будуть запрошені міжнародні фінансові структури й окремі держави, які зможуть зібрати певні кошти для здійснення проекту модернізації української ГТС", - сказав Посол.

Крім того, Жан-Поль Везіан відмітив, що завдання Франції під час головування, зокрема, полягає в тому, щоб в ці найближчі шість місяців почати з Росією "більш гнучкий діалог з усіх питань енергетичної безпеки".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини