RU

Місяць у СІЗО: партія Батьківщина вимагає звільнити Тимошенко

05.09.2011, 10:22
Місяць у СІЗО: партія Батьківщина вимагає звільнити Тимошенко - Фото
551c59c37a9d01cc1076213c9c7d8eb9.jpg

Місяць у СІЗО: партія Батьківщина вимагає звільнити Тимошенко
Президія політради партії Батьківщина вимагає від президента України Віктора Януковича звільнити Юлію Тимошенко з-під варти і закрити порушену стосовно неї кримінальну справу. Про це сказано в заяві політради партії.

"Президія політради партії Батьківщина вимагає від президента Януковича як реального замовника справи негайного звільнення Юлії Тимошенко з-під варти і припинення кримінальної справи проти неї за відсутністю складу злочину", - сказано в заяві.

Соратники Тимошенко зазначають, що "рівно місяць лідер партії Батьківщина та найбільш рейтинговий опозиційний політик Юлія Тимошенко незаконно перебуває в СІЗО".

"Весь світ - і на схід, і на захід від України - визнав справу проти Тимошенко політичною. Щотижня все нові і нові держави заявляють про відсутність складу злочину в справі і вимагають звільнити екс-прем'єра з-під варти", - наголошується в заяві.

У політраді партії зазначають, що "останнім часом суд, керований адміністрацією президента, форсував темпи розгляду справи проти Юлії Тимошенко. Лідер нашої партії щодня проводить в суді по 10-12 годин, не маючи можливості ні ретельно підготуватися до процесу зі своїми адвокатами, ні нормально харчуватися і відпочивати. При цьому суд не звертає уваги на критичний стан її здоров'я і вже три тижні не дозволяє її лікарю провести медичне обстеження".

У заяві також говориться, що "суд відмовляє стороні захисту в долученні до справи ключових матеріалів, які чітко свідчать на користь невинуватості Юлії Тимошенко і повністю перекреслюють сфальсифіковану справу. Йдеться про аудит діяльності Нафтогазу України, проведений компанією Ернст & Янг". У партії Батьківщина заявляють, що цей документ є єдиним висновком в справі з боку авторитетних міжнародних організацій.

Також наголошується, що суд відмовляє в задоволенні практично всіх клопотань, які заявляє сторона захисту Юлії Тимошенко. "Судом допущені тільки два свідки із заявлених адвокатами більше 30, при цьому сторона обвинувачення допитала всіх 39 заявлених свідків", - зазначається в заяві.

"Партія Батьківщина звертається до країн світу з проханням не позбавляти Україну демократичного європейського майбутнього за дії Януковича та його команди, але дати йому відповідь, адекватну дикунській, несумісній з демократичними стандартами поведінці диктатора", - сказано в заяві.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини