RU

Місцеві вибори пропонують перенести на березень 2011 року

29.03.2010, 12:30

Верховна Рада України зайнялася місцевими виборами, Голова ВР Володимир Литвин заявляє, що, за логікою чинних законопроектів, вони мають відбутися у березні 2011 року. Про це він заявив сьогодні на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин зазначив, що у порядку денному на вівторок включені п'ять проектів законів про місцеві вибори, але спочатку парламенту слід би визначитися з проектом змін до Конституції N4177 (про строки повноважень Верховної Ради АРК, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів). На цій сесії законопроект потрібно передати до КСУ для надання висновку, а також заздалегідь схвалити, і на початку наступної сесії прийняти загалом.

Також В.Литвин нагадав, що необхідно внести зміни до статті 22 Конституції Автономної Республіки Крим щодо строку повноважень Верховної Ради АР Крим і прийняти рішення щодо дати місцевих виборів. Щодо проекту виборчого кодексу, то його вже підготували і роздали депутатам і фракціям для розгляду. Широку презентацію кодексу планується провести 28 квітня 2010 року.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна Рада проголосувала за скасування виборів до місцевих органів влади. За скасування постанови Верховної Ради "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у 2010 році" N6070 від 20 жовтня 2009 року проголосували 250 народних депутатів.

Володимир Литвин: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини