RU

Місцеві вибори Києву і Тернополю не загрожують

01.07.2010, 18:00

Депутати Київської міської ради і Тернопільської обласної ради на виборах 31 жовтня 2010 року переобиратися не будуть. Про це сьогодні повідомив Глава Верховної Ради України Володимир Литвин, коли після прийняття постанови про дату місцевих виборів народні депутати приступили до обговорення проектів змін до закону про місцеві вибори.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Литвин зазначив, що місцеві ради "продовжать плідно працювати у зв'язку з рішенням Конституційного Суду".

Нагадаємо, у червневому рішенні щодо дати місцевих виборів КСУ визнав неконституційними пункти 2, 3 і 4 "Заключних положень" проекту закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо термінів повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад і сільських, селищних, міських голів)" N4177 від 3 березня 2010 року. Ці пункти передбачали, що повноваження місцевих рад, депутати яких були вибрані на позачергових виборах 26 березня 2006 року, а також на позачергових, перших, повторних або проміжних виборах у період з березня 2006 до 27 березня 2011 року, припиняються у день відкриття першої сесії ради, вибраного на чергових виборах.

Вибори до органів місцевого самоврядування в Україні відбудуться 31 жовтня. За проект постанови N6592 про призначення чергових виборів депутатів міських рад і сільських, селищних, міських голів у 2010 році проголосували 247 народних депутатів.

Затверджена парламентом дата виборів повністю відповідає побажанням Адміністрації Президента і самого Віктора Януковича.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини