RU

Міськрада Севастополя не стала "піаритися" на Бандері і Шухевичі

09.06.2010, 15:30

Севастопольська міськрада не підтримала пропозиції звернутися до Президента України Віктора Януковича з проханням скасувати Укази про присвоєння звань Героїв України лідерам українських націоналістів Степану Бандері і Роману Шухевичу. З відповідною ініціативою на сесії міськради виступив керівник депутатської фракції "Народна опозиція" Євген Дубовик. Пропозицію також підтримали фракції "Російський блок" і "Трудовий Севастополь".

За інформацією "Е-Крим", у свою чергу депутат Анатолій Олійников від Партії регіонів зазначив, що донецький суд вже скасував згадані Укази. "Навіщо розбурхувати все і піаритися на бандерівській темі?", - заявив депутат-регіонал і закликав не голосувати за звернення. У результаті з 60 депутатів, що були присутні на сесії ініціативи "вітренківців", підтримали 19 осіб, не голосували - 39.

На прес-конференції, що відбулася після сесії, голова міської ради Юрій Дойніков нагадав журналістам, що 26 січня 2010 року Севастопольська міська рада вже прийняла "дуже різку заяву" про недопущення присвоєння звання Героїв України Р.Шухевичу і С.Бандері, і назвала чергову ініціативу "вітренківців" акцією "напівзабутих політичних сил".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини