RU

Місія CIS-EMO визнає вибори в Україні такими, що відбулися

01.11.2010, 14:05
Місія CIS-EMO визнає вибори в Україні такими, що відбулися - Фото
73236d20582cdbbb0e835827cfbb61d8.jpg

Місія CIS-EMO визнає вибори в Україні такими, що відбулися
Порушення, зафіксовані під час місцевих виборів в Україні, мають несистемний характер і не можуть надати вирішального впливу на остаточний результат волевиявлення громадян. Про це сьогодні на прес-конференції заявив генеральний директор Місії міжнародних спостерігачів CIS-EMO Олексій Кочетков.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, О.Кочетков наголосив: "Як попередні висновки CIS-EMO може повідомити, що вибори до місцевих органів влади потрібно вважатися такими, що відбулися. Зареєстровані порушення мали несистемний, епізодичний характер і є предметом подальшого вдосконалення українського виборчого законодавства".

Однією із головних проблем на день голосування О.Кочетков назвав недоліки у забезпеченні процесу волевиявлення виборчими бюлетенями. Водночас, зазначив він, зафіксовані помилки не можуть надати вирішального впливу на остаточний результат.

Остаточний результат спостереження за виборами Місія CIS-EMO оприлюднює наступного тижня.

Нагадаємо, CIS-EMO працювала у 15 областях України, починаючи з 27 жовтня 2010 року. У складі місії перебувало 65 осіб з 10 країн.

Міжнародна організація зі спостереження за виборами CIS-EMO займається сприянням збереженню і розвитку інституту виборів і суспільного контролю над ними у країнах з демократичними системами, що розвиваються. До складу вищої ради CIS-EMO входять представники Росії, Польщі, Німеччини, Франції, Киргизії, України, Молдови, Білорусії, Вірменії, Латвії. З 2008 року CIS-EMO є складовою частиною Центру моніторингу демократично процесів "Кворум", головний офіс якого розміщений у Москві.

Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини