RU

Мінрегіонбуд підтримує ліквідацію райрад

27.08.2010, 13:55

Міністр регіонального розвитку і будівництва України Володимир Яцуба підтримує ідею ліквідації районних рад у містах. Про це він заявив, коментуючи ситуацію з ліквідацією районних рад у Києві.

"В Україні є прецеденти ліквідації районних рад у містах. Цей досвід показав, що після їхньої ліквідації життєдіяльність міст не зупинилася, а навпаки - поліпшилося управління у містах", - зазначив В.Яцуба, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі міністерства.

"Кожному фахівцю у сфері місцевого самоврядування зрозуміло, що районні ради у містах не потрібні", - додав він.

До того ж В.Яцуба наголосив, що вибори депутатів райрад проводяться за пропорційною системою, внаслідок чого "спостерігаються нескінченні політичні спекуляції". "Інакше кажучи, це можна назвати управлінським ступором, який, природно, не вирішує проблеми жителів того чи іншого району, не створює нормальних умов для їхнього проживання", - заявив міністр.

Серед міст, в яких були ліквідовані райради, В.Яцуба назвав Львів, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Горловку і Макієвку (Донецька область). За даними міністра, на сьогоднішній день в Україні нараховується 26 міст з районним розподілом.

Нагадаємо, 25 серпня Київрада розглянула і затвердила звернення до Верховної Ради щодо внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Києв" і питання проведення організаційно-правових заходів щодо оптимізації структури Київської міської держадміністрації. Мета цих змін - ліквідація районних рад у столиці.

Водночас спікер Верховної Ради Володимир Литвин заявив, що змінити законодавство до початку виборчої кампанії неможливо.

Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>
Володимир Яцуба: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини