RU

Міноборони збільшить чисельність морської піхоти в Криму

18.11.2008, 13:55

Міністерство оборони України збирається збільшити чисельність морської піхоти в Криму. Про це заявив глава українського оборонного відомства Юрій Єхануров в ефірі програми "Свобода слова".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міноборони України, Ю.Єхануров наголосив: "Ті люди, які декілька років тому розформували підрозділи української армії в Криму і на сході України, зробили помилку. Нам не треба в Західній Україні утримувати значну чисельність Збройних Сил, а необхідно рівномірно розподілити по території України".

Водночас Міністр оборони України вважає, що українська армія стає більш мобільною і сучасною. До того ж він нагадав, що незалежна Україна успадкувала більше половини комплексу протиповітряної оборони колишнього Радянського Союзу.

Коментуючи намір створити Галицьку роту морської піхоти, Ю.Єхануров пояснив, що йдеться про відновлення роти, яка функціонувала в Севастополі ще в 1918 році. Сучасну Галицьку роту морської піхоти буде створено за рахунок юнаків з тих районів Прикарпаття, які постраждали від липневої повені. "У морській піхоті України служать представники з усіх регіонів нашої держави. Навіть велику частину представляють військовослужбовці, призвані з Криму і півдня України", - сказав він.

Досьє на Юрія Єханурова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини