RU

Міноборони: Українські пілоти не обстрілювали демонстрантів у Лівії

22.02.2011, 14:35

Міністерство оборони України заявляє, що на території Лівійської Арабської Джамахирії немає жодного військового льотчика Збройних Сил України. Про це у відомстві заявили, коментуючи інформацію деяких ЗМІ, що ніби пілоти- винищувачі, які здійснювали обстріл демонстрантів у Лівії, були українцями.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, відомство також звертає увагу представників вітчизняних ЗМІ, що публікація подібних неперевірених матеріалів завдає непоправного збитку іміджу нашої держави та його Збройних Сил.

Крім того, у Міністерстві закордонних справ України також спростовують інформацію, що з'явилася у ЗМІ про українських пілотів, що обстрілювали демонстрації у Лівії. Прес-секретар МЗС Олександр Дікусаров заявив: "У ЗМІ з'явилася інформація про те, що у Лівії пілоти, які на винищувачах обстрілювали лівійських демонстрантів, ніби були українцями. Ця інформація, ми її перевірили, абсолютно не відповідає дійсності".

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація, що ніби пілотами, які на винищувачах обстрілювали лівійських демонстрантів, були українці. "Українці пілотували лівійські МіГ, обстрілюючи протестантів", - йдеться у повідомленнях.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини