RU

Мін'юст вважає 31 жовтня безальтернативною датою виборів

18.06.2010, 14:15

Міністр юстиції України Олександр Лавринович вважає 31 жовтня 2010 року безальтернативною датою проведення місцевих виборів. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києві, передає УНІАН.

"Варіантів немає - вибори відбудуться 31 жовтня", - сказав О.Лавринович. Міністр висловив переконання, що всі необхідні зміни до виборчого законодавства будуть внесені Верховною Радою до кінця сесії. "Все це буде завершено, вибори відбудуться", - сказав О.Лавринович.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов раніше заявив, що парламент розгляне питання призначення дати місцевих виборів на наступному пленарному тижні.

Нагадаємо, Адміністрація Президента також вважає, що вибори до органів місцевого самоврядування повинні відбутися 31 жовтня 2010 року. "Ми вважаємо, що це останній конституційний термін, в який можуть бути проведені місцеві вибори", - сказав вчора С.Льовочкін.

Раніше Президент Віктор Янукович заявив, що місцеві вибори відбудуться цього року, тому що цього вимагає Конституція.

16 лютого поточного року Верховна Рада проголосувала за скасування виборів до місцевих органів влади, які повинні були відбутися в травні. За скасування постанови Верховної Ради "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у 2010 році" N6070 від 20 жовтня 2009 року проголосували 250 народних депутатів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини