RU

Мін'юст проводить передвиборчу підготовку до реєстрації політичних сил

29.10.2008, 17:20

Міністерство юстиції затвердило Порядок огляду копій статутів і свідчень про реєстрації політичних партій, які збираються брати участь у виборах народних депутатів України. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Микола Оніщук.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мін'юсту, за словами Міністра, Порядок вироблений з метою нормативного урегулювання процедури засвідчення Міністерством юстиції України копій статутів і свідчень щодо реєстрації політичних партій, які збираються брати участь у виборах народних депутатів України, після оголошення про початок виборчого процесу.

М.Оніщук нагадав, що пунктом 2 частини першої статті 58 Закону України "Про вибори народних депутатів України" встановлюється, що Центральна виборча комісія реєструє кандидатів у депутати, включених до виборчого списку партії (блоку), за умови отримання копій свідчення про реєстрації партії (партій, які входять до блоку) і її статуту (статутів партій, які входять до блоку), затвердженої Міністерством юстиції.

Порядок визначає перелік документів, які подаються до Мін'юсту політичними партіями, які збираються брати участь у виборах народних депутатів України, а також підстави для відмови в засвідченні копій статутних документів політичної партії.

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини