RU

Мін'юст пропонує вдосконалити державну міграційну політику

21.07.2008, 15:28

Міністерство юстиції України пропонує ухвалити Концепцію державної міграційної політики та налагодити міграційні процеси в державі відповідно до міжнародних стандартів. Законопроект "Про Концепцію державної міграційної політики України" виставлено для внесення пропозицій та зауважень на сайті Міністерства юстиції України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мін'юсту, концепція пропонує визначити зміст та напрям державної міграційної політики, а також напрями удосконалення законодавчого й інституційного забезпечення міграційних процесів у державі.

У відомстві зауважили, що аналіз чинного законодавства та практики його застосування свідчить про наявність системних проблем у міграційній сфері, зокрема, через відсутність прогресу в їхньому вирішенні протягом тривалого часу. Крім того, законодавство України про біженців потребує вдосконалення відповідно до міжнародних стандартів.

"Результатом реалізації концепції має стати послідовне розв'язання існуючих проблем у сфері міграції. Зокрема, забезпечення якісно нового рівня управління міграційними процесами в державі; узгодження національного законодавства у сфері міграції з міжнародними та європейськими стандартами; поліпшення боротьби з незаконною міграцією, адаптації та інтеграції мігрантів до українського суспільства тощо", - наголосили в Міністерстві.

Зауваження та пропозиції до законопроекту прийматимуться до 26 липня 2008 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини