RU

Мін'юст дав добро Литвину, Тимошенко і Януковичу

22.10.2009, 14:11

Ще три партії отримали копії статутів і свідчень для участі у виборах Президента України

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства юстиції України, 21 жовтня Мін'юст завірив копії статутів і свідчень Народної партії (керівник Володимир Литвин), Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" (керівник Юлія Тимошенко) і Партії регіонів (керівник Віктор Янукович). Про це повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук.

Таким чином, вказав він, станом на ранок 22 жовтня завірено копії статутів і свідоцтва видано сімом партіям, які заявили про намір стати суб'єктами виборчого процесу на чергових виборах Президента України. Раніше документи було видано чотирьом партіям, що входять у Блок лівих сил.

Крім того, повідомив М.Оніщук, на розгляді в Міністерстві юстиції знаходяться документи ще трьох політичних партій, які заявили про намір стати суб'єктами виборчого процесу на чергових виборах Президента України: Молодіжної партії України (керівник Ганна Федорченко), Української народної партії (керівник Юрій Костенко) і Всеукраїнського об'єднання "Свобода" (керівник Олег Тягнибок).

Нагадаємо, згідно зі статтями 45 і 51 Закону "Про вибори Президента України", до повідомлення про утворення виборчого блоку і для реєстрації кандидата на пост Президента України в Центральну виборчу комісію повинні бути надані, зокрема, копії свідоцтв про реєстрацію партії (або партій, які входять у блок) та її статуту (статутів партій, які входять в блок), завірені Міністерством юстиції після початку виборчого процесу.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини