RU

Міністри-"нашоукраїнці" братимуть участь у засіданнях Кабміну в повному складі

10.09.2008, 10:45

Міністри, делеговані до Кабміну блоком НУНС, від сьогодні у повному складі братимуть участь у засіданнях уряду. Про це повідомив журналістам Міністр юстиції Микола Оніщук.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Міністр нагадав, що на минулому засіданні уряду міністри-"нашоукраїнці" висловили свою позицію та залишили засідання Кабміну для проведення політичних консультацій у зв'язку з рішенням фракції НУНС, ухваленим напередодні вночі.

Н. Оніщук зауважив, що надалі "міністри діятимуть адекватно до конституційних наслідків і рішеннь, які ухвалюватимуться в парламенті". Також, пояснюючи журналістам, чому міністри від НУНС піднялися до зали засідань разом, Н. Оніщук зазначив, що не секрет, що міністри, обрані за квотою НУНС, перед кожним засіданням уряди збираються для того, щоб обговорити порядок денний. "Це є конструктивним для роботи уряду загалом ", - зауважив він.

Перед тим, як почати засідання уряду, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко поцікавилася у Віце-прем'єр-міністра Івана Васюника, обраного за квотою НУНС, чи буде він брати слово чи Кабінет Міністрів може розпочати роботу. І. Васюник слово брати не став, і Прем'єр-міністр відкрила засідання уряду.

Нагадаємо, раніше народний депутат від БЮТ Андрій Портнов заявив, що фракція БЮТ може розглянути можливість звільнення міністрів, які не ходять на засідання уряду. Щодо того, чи можуть бути ухвалені рішення про звільнення міністрів з інших причин, А. Портнов зазначив, що в разі оголошень ультиматумів Прем'єр-міністру, бойкотів засідання уряду - "ось із цих мотивів можна буде поставити питання про доцільність перебування таких членів уряду на своїх місцях".

Досьє на Миколу Оніщука >>>

Детальна інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини