RU

Міністерства позбавлятимуть фінансування за придбання нових автомобілів

21.07.2010, 12:20

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Держказначейству припиняти фінансування міністерств, якщо вони витрачатимуть кошти на ремонт кабінетів і придбання нових автомобілів. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров повідомив, що вчора під час робочої зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем обговорювалося питання підготовки бюджету на 2011 рік, і глава держави наголосив, що цей бюджет має стати бюджетом жорсткої економії і ефективного використання коштів. "У зв'язку з цим я звертаюся до членів Кабінету Міністрів з вимогою навіть не планувати використання коштів на придбання нових службових автомобілів, дорогої техніки, меблів, не допускати витрачання коштів на ремонт кабінетів", - сказав Прем'єр.

М.Азаров наголосив, що те саме стосується і бюджетних коштів поточного року. "Даю доручення Держказначейству припинити фінансування відповідних розпорядників бюджетних коштів, якщо будуть подібні факти", - наголосив він.

Нагадаємо, раніше Міністр внутрішніх справ опозиційного уряду, народний депутат Верховної Ради від НУНС Геннадій Москаль заявив, що МВС вирішило закупити для своїх потреб дороге авто. У липні Міністерство оголосило тендер на купівлю чотирьох автомобілів "Mercedes Е350" загальною вартістю близько 2 млн. грн., чотирьох "Audi А6" вартістю 35-73 тис. євро і дванадцяти "Toyota Camry".

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини