RU

Міллер про суд над Тимошенко: Український суд - найсправедливіший суд на світі

01.07.2011, 09:44
Міллер про суд над Тимошенко: Український суд - найсправедливіший суд на світі - Фото
42c28619723b91da0ac0ce3b7c249226.jpg

Міллер про суд над Тимошенко: Український суд - найсправедливіший суд на світі
Голова правління Газпрому Олексій Міллер вважає, що український суд справедливо розгляне газову справу колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тімошенко. Про це він заявив на прес-конференції за підсумками зборів акціонерів компанії.

"Це найважче питання на сьогоднішній прес-конференції: просять дати оцінку українському суду. Ви знаєте, я не буду сильно оригінальний - пригадаю класичний радянський фільм і скажу: мабуть, український суд - найсправедливіший суд в світі", - сказав Міллер, якого цитує УНІАН.

При цьому він уникнув відповіді на питання, чи були нагороджені російські переговорники за підписання даного контракту. "А ви як думаєте?" - сказав він.

Нагадаємо, вчора до розгляду справи Тимошенко по суті Печерський районний суд Києва так і не дійшов: суддя Кіреєв ухвалив рішення відкласти розгляд на 4 липня в зв'язку із тим, що ні Тимошенко, ні її захиснику нібито не надійшло рішення суду за результатами попереднього слухання. Пославшись на положення КПК, суддя нагадав, що якщо підсудний не отримав своєчасно обвинувальний висновок, йому може бути надано три дні на ознайомлення. Тимошенко про цю відстрочку попросила письмово.

Коментуючи рішення суду про перенесення засідання, захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що суддя поспішає ухвалити вирок лідерці БЮТ до дня народження президента Януковича - до 9 липня. З його слів, суддя не мав права призначати розгляд справи на 4 липня, оскільки згідно із законом повинен був дати три робочих дні на ознайомлення із обвинувальним висновком - це четвер, п'ятниця і понеділок.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини