RU

Міліція обіцяє не допустити кровопролиття, про яке заявив Могильов

14.01.2011, 15:28

Київська міліція обіцяє не допустити порушень громадського порядку під час масових акцій 22 січня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ГУМВС у Києві.

"У зв'язку із запланованими на наступний тиждень масовими заходами в центральній частині міста київська міліція в межах своєї компетенції зробить все можливе, щоб не допустити порушень громадського порядку і забезпечити права і свободи громадян", - йдеться в повідомленні міліції.

Керівництво київської міліції звернулося до організаторів і учасників масових заходів з проханням відповідально поставитись до свого бажання виразити громадянську позицію. Міліція просить дотримуватися вимог чинного законодавства, проявляти високу культуру і повагу до оточуючих, щоб уникнути можливих ексцесів та непорозумінь.

Нагадаємо, сьогодні глава МВС Анатолій Могильов, виступаючи в парламенті, заявив: "У нас є інформація, що на 22 число, коли акція протесту планується, планується кровопролиття в місті Києві. Кровопролиття! Говорять про те, що "ми готові до того, щоб створити акцію, щоб потім перед всім світом показати, що твориться в Україні". Я вас всіх попереджаю: ми всі ці факти потім задокументуємо, сил і коштів для цього вистачить, і потім кожний, хто це робив, буде відповідати перед законом. Доведемо, що закон один для всіх".

У той же час міністр не уточнив, хто саме готує кровопролиття.

22 січня, в День Соборності України, людей на майдані Незалежності збирається зібрати лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко. "Я хочу всім нагадати, що 22 січня в Україні ми святкуємо одне з найбільш значущих свят і подій - День Соборності, день єднання. Тому 22 січня, і я сподіваюся, що мене підтримають присутні тут політики, я хочу закликати всіх людей доброї волі відсвяткувати День Соборності, день єднання на тому місці, де ми завжди з вами збиралися - це Майдан", - сказала вона.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини