RU

Людмила Янукович вийшла у світ у селі Бобриково

31.01.2011, 12:05

Дружина Президента Людмила Янукович, яка надто рідко з'являється на офіційних заходах, знайшлася у Луганській області - в суботу 29 січня вона взяла участь у відкритті після реконструкції Будинку культури у селі Бобриково Антрацитівського району.

Людмила Янукович вийшла у світ у селі Бобриково

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної ради, будівля була практично зруйнована, і три роки сільські жителі "шукали підтримку, щоб її відновити". За словами сільського голови Наталії Чуприної, у результаті жителі Бобриково звернулися до дружини Президента, глави благодійного фонду "Від серця до серця" Л.Янукович з проханням "допомогти пожвавити вогнище культури у селі".

Л.Янукович, у свою чергу, зв'язалася з керівниками області, щоб ті знайшли можливості. І гроші несподівано знайшлися: за словами глави облради Валерія Голенка, сесія виділила на реставрацію 2,8 млн. грн. Відбудували ДК за три місяці.

Людмила Янукович вийшла у світ у селі Бобриково

На відкриття ДК перша леді країни Л.Янукович привезла у подарунок селу комп'ютерну техніку.

Нагадаємо, згідно з протоколом, Л.Янукович повинна супроводжувати Президента України Віктора Януковича на офіційних заходах високого рівня. Однак насправді вона майже не з'являється на публіці, а територія її поїздок обмежується Донбасом.

Минулого тижня під Адміністрацією Президента зібралися близько 20 жінок, які вимагали від Президента показати дружину. До того ж вони скандували: "Пані Людо, вийди в люди". Акцію провела асамблея "За права жінок немолодого віку!" Як йдеться у прес-релізі організації, активісти вимагають "звільнення першої леді України з-під домашнього арешту від чоловіка-тирана".

Людмила Янукович вийшла у світ у селі Бобриково


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини