RU

Людина в штатському не пустила захисників до Тимошенко, - БЮТ

10.05.2012, 15:05
Людина в штатському не пустила захисників до Тимошенко, - БЮТ - Фото
Фото: byut.com.ua
Захисники Сергій Власенко і Євгенія Тимошенко не змогли потрапити до екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка перебуває в харківській лікарні. Про це вони заявили на брифінгу.

Як повідомляє прес-служба Батьківщини, Власенко уточнив, що близько 10-ти ранку приїхав до керівника Качанівської виправної колонії Іван Первушкін, щоб з'ясувати, в якому режимі захисники можуть відвідувати Тимошенко. За його словами, начальник колонії пообіцяв бути в лікарні близько 12-ти годин дня, але до цих пір в лікарні його немає, і "зв'язатися по мобільному неможливо, оскільки телефон вимкнений".

Коли Власенко і Євгенія Тимошенко піднялися на дев'ятий поверх лікарні, де знаходиться екс-прем'єр, людина в штатському заборонила їм заходити. При цьому вона не представився, але зазначила, що є працівником колонії.

За словами адвоката, під час короткої розмови з німецьким лікарем Лутцем Хармсом вдалося з'ясувати, що об'єктивних причин для заборони на відвідування Тимошенко немає. "Навпаки, лікар вважає, що їй було б корисно якомога більше спілкуватися із сім'єю і захисниками", - зазначив він. Власенко також заявив, що минулого разу, коли його не пускали до Тимошенко, "з'ясувалося, що вона була побита під час перевезення до лікарні".

Захисники повідомили, що зараз знову роблять спроби потрапити до Тимошенко.

Нагадаємо, 9 травня екс-прем'єра Тимошенко перевезли з колонії в харківську лікарню  Укрзалізниці.

Досьє на Сергія Власенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини