RU

Люди йдуть з мітингу біля Ради, залишилося трохи більше тисячі

02.04.2013, 14:42
Люди йдуть з мітингу біля Ради, залишилося трохи більше тисячі - Фото
cf7279c2aed5e8f731f00de5c6e3ab4a.jpg
Мітинги під Верховною Радою порідшали. Опозиція пропонує додаткові дві години до розгляду питання про київських виборах використовувати для мобілізації протестуючих.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на мітингу на підтримку київських виборів в даний час залишилося трохи більше тисячі чоловік. Перед присутніми виступають народні депутати.

Зокрема, депутат від ВО Свобода Андрій Іллєнко зазначив, що, затягнувши розгляд питання про київські вибори, комуністи і регіонали надали своєрідну послугу киянам і опозиції. "У нас з'явилося дві години додаткового часу", - сказав він. Іллєнко запропонував усім присутнім обдзвонити своїх друзів і попросити до четвертої години зібратися біля Верховної Ради, щоб змусити депутатів призначити вибори в Києві.

На мітингу на підтримку євроінтеграції залишилося кілька сотень людей. Учасники акції здають свої прапори і розходяться.

Нагадаємо, тільки що регіонали і комуністи відклали голосування по Києву на дві години. До постанови по київським виборам депутати підійшли за сім хвилин до завершення ранкового пленарного засідання Верховної Ради. Раніше регіонали на засіданні фракції прийняли рішення не голосувати за вибори в Києві - не бачать юридичних підстав.

Досьє на Андрія Іллєнка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини