RU

Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко

26.12.2012, 13:31
Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко - Фото
7cc0e19ea7cc3808070ba45889e4b19a.jpg
Стати великим професіоналом і, не забруднившись в політиці, померти. Очевидно, така формула успіху, яка непідвладна кон'юнктурі сучасників і пам'яті нащадків. Переможцем користувальницького голосування Люди року-2012 на порталі ЛІГА.net серед 38 номінантів став актор Богдан Ступка. На запитання "Віддали б ви цій людині звання Особистість року?" позитивно відповіли 2713 осіб (проти - 1005).

Для голосування редакція
ЛІГАБізнесІнформ представила список з 40 персон, які були дійовими особами головних новин року, що минає в Україні. Після аналізу голосування через штучну накрутку голосів дві кандидатури - активіста Дорожнього контролю  Ростислава Шапошникова і тепер уже першого віце-прем'єра - редакція була змушена видалити зі списку претендентів. Таким чином, підсумок підведений серед 38 кандидатів. Місця розподілилися у відповідності з отриманою кількістю голосів "за".

1-е місце: Богдан Ступка
"За" - 2713, "проти" - 1005

Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко
Богдан Ступка - актор від Бога, людина-театр, чиє ім'я стало одним з головних синонімів словосполучення українське мистецтво. Сотні ролей у театрі та кіно, десятки нагород і європейська слава, на щастя, прижиттєва. Смерть 70-річного Богдана Ступки в липні 2012 року зробила те, що досі не вдавалося президентам і прем'єрам. На кілька днів вона об'єднала українців, незалежно від регіону, національності та рідної мови. Оплески і крики "Браво!", якими проводили актора в останню путь, звучали однаково на всіх мовах.

2-е місце: Олег Тягнибок
"За" - 2598, "проти" - 1796

Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко
У 2012 році Олегу Тягнибоку вперше вдалося зловити протестну хвилю і зробити свою партію парламентською - у Верховну Раду пройшли 37 представників партії Свобода. Незважаючи на скептичні прогнози опонентів, втомлені від нерішучої парламентської опозиції українці побажали ввести в Раду сильнодіючий засіб від монополізації влади ПР. Прихильники цінують лідера націоналістів за активність і радикалізм, противники ж ставлять йому в провину однобокість суджень, зайвий радикалізм і ксенофобію. Місце Тягнибока в рейтингу відображає, швидше, не силу його партії, а силу протестних настроїв у суспільстві.

3-е місце: Віталій Кличко
"За" - 2543, "проти" - 960

Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко
Легенді світового боксу вдалося перейти в 2012 році з розряду молодих політиків в когорту політичних лідерів. Партія УДАР Віталія Кличка успішно подолала прохідний бар'єр на парламентських виборах, а сам Кличко очолив не найменшу парламентську фракцію (42 депутати). Про Кличка заговорили як про одного із ключових учасників передвиборної гонки 2015 року. Крім того, найвідоміший боксер в політиці зумів здобути дві перемоги на професійному рингу, 8-й і 9-й раз відстоявши титул чемпіона світу за версією WBC. Кулаки лідера української партії в цьому році потрясли британця Дерека Чісору і німця Мануеля Чарра.

4-е місце: Юлія Тимошенко
"За" - 1989, "проти" - 1743

Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко
За півтора роки перебування за гратами екс-прем'єр Юлія Тимошенко не тільки не здалася, але і залишається одним з найвпливовіших політиків України. В'язниця обмежує її можливості, але не може позбавити статусу головного супротивника Віктора Януковича. Її прізвище - в десятках урядових звітів країн Європи та Америки і на сторінках західних видань, її звільнення - висунута Євросоюзом офіційному Києву умова для підписання Угоди про асоціацію. Фактор Тимошенко і бренд Тимошенко залишаються важливими складовими частинами української політики і державної репутації.

5-е місце: EX.UA Юріс Пісковий
"За" - 1983, "против" - 895

Люди року-2012 на ЛІГА.net: Ступка, Тягнибок, Кличко
Один із засновників файлообмінника EX.UA Юріс Пісковий зумів уберегти портал від повторення трагічної долі Infostore і повернути всі 123 сервера, вилучених в ході рослідування справи про порушення авторських прав. Портал з щомісячною аудиторією більше 5 млн. користувачів не працював кілька днів. Вагому підтримку ресурсу надали інтернет-користувачі, організувавши найбільші в історії України DDos-атаки на сервери держорганів - нападникам вдалося покласти веб-сайт МВС і сайт президента України. Своєю перемогою EX.UA багато в чому зобов'язаний підтримці асоціації ІТ України. Однак, незважаючи на беззастережний юридичний виграш, EX.UA продовжують критикувати захисники авторських прав і чиновники зі США. Новий виток критики збігся з приходом iTunes Store на український ринок. Найменше негативних оцінок серед учасників рейтингу Люди року-2012 отримала чемпіонка світу з шахів Анна Ушеніна: проти її кандидатури проголосували 398 користувачів, за - 1541. Для порівняння: проти Миколи Азарова - 7301, за - 729.

Крім Януковича, Азарова, Тимошенко та інших важкоатлетів, в список кандидатів рейтингу потрапили менш розпіарені, але не менш цікаві імена: опального бізнесмена
Дениса Олейникова, режисера Михайла Іллєнка, юної співачки Насті Петрик. У трьох збірних образах - Київський виборець (отримав 1258 голосів "за", 14-е місце), Пасажир Hyundai (572 "за", 23-е місце) і Володар валютних заощаджень (751 "за", 18-е місце) - редакція об'єднала значущі новинні тренди року, що минає.

Голосування на порталі
ЛІГА.net тривало з 17:00 18 грудня до 18:00 25 грудня.

Всі результати онлайн-голосування Люди року-2012>>>
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини