RU

Ляшко першим скористався законом про диктатуру партійних вождів

09.03.2016, 17:46
Ляшко першим скористався законом про диктатуру партійних вождів - Фото
Олег Ляшко
Центральна виборча комісія виключила з виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка  дев'ять кандидатів в народні депутати на позачергових виборах народних депутатів України від 26 жовтня 2014 року. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК, яке отримала ЛІГА.net.

Згідно з повідомленням, ЦВК отримала витяг з протоколу XII з'їзду РПЛ і рішення цього з'їзду про виключення кандидатів у народні депутати Мисика А.І., Смолянчук О.А., Ковтун В.М., Костирі І.А., Кучера В., Шакуна С.В., Поліщука Н.М., Кам'яного С.Г., Стасюка В.І. з виборчого списку РПЛ.

"Розглянувши зазначені документи, ЦВК виключила з виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка зазначених кандидатів у народні депутати України, включених до нього відповідно під №№ 27, 29, 34, 38, 39, 44, 61, 71, 72", - сказано в повідомленні.

16 лютого в день звіту уряду спікер Володимир Гройсман продавив закон про диктатуру партійних лідерів. 25 лютого президент Петро Порошенко підписав цей закон.

Документом передбачається, що після оголошення результатів виборів кандидати в депутати можуть бути виключені з виборчого списку за рішенням з'їзду партії. Це рішення підлягає реєстрації в Центральній виборчій комісії.

Читайте також: Магера назвав спірний закон про партії "печерним феодалізмом"


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини