RU

Ляшко оголосив про вихід РПЛ з парламентської коаліції

01.09.2015, 15:06
Ляшко оголосив про вихід РПЛ з парламентської коаліції - Фото
Олег Ляшко
Фракція Радикальної партії Ляшка виходить з коаліції. Про це сьогодні заявив журналістам лідер фракції Олег Ляшко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, таке рішення було прийнято сьогодні.

"Фракція Радикальної партії оголошує про свій вихід з парламентської коаліції... Учора під стінами українського парламенту сталася кривава трагедія, організована, на наше переконання, спецслужбами і в результаті якої загинули невинні українські військовослужбовці", - заявив він.

"На нашу думку, мета організаторів цієї кривавої трагічної події вчора під стінами Верховної Ради була одна - дискредитувати патріотичні політичні сили, які не голосували вчора в парламенті за зміни до Конституції, написані в Кремлі. За зміни до конституції, спрямовані на знищення України, на її федералізацію, на позбавлення суверенітету", - додав лідер РПЛ.

На думку Ляшка, ще однією метою вчорашніх подій було відвернути увагу громадськості від того, що відбувалося в стінах парламенту. Зокрема, від голосування провладних фракцій спільно з Опозиційним блоком.

"Вчора фактично була створена нова парламентська коаліція за участю Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, Опозиційного, а насправді злочинного московського блоку і олігархічних груп", - сказав він.

Ляшко підкреслив, що з сьогоднішнього дня фракція Радикальної партії переходить в опозицію до чинної влади.

У свою чергу, заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко відповів, що коаліція може працювати і без фракції Радикальної партії. "Якби після виходу фракції з коаліції у нас не було 226 голосів, то стояло би питання про формування нової коаліції. А так ми продовжуємо працювати", - сказав він.

Кононенко також зазначив, що логічним буде питання про відкликання представників Радикальної партії з уряду.

Відповідаючи на запитання журналістів про можливість виходу з коаліції фракції
Самопоміч, Кононенко зазначив, що голосів буде достатньо і без цієї фракції. У той же час, за його словами, фракція Самопоміч, незважаючи на свою позицію стосовно змін до Конституції, досить ефективно працювала в коаліції.

"У нас як правило завжди збігалися думки з економічному блоку, по пакету реформ і 
Самопоміч завжди ефективно працювала в цьому напрямку, тому я не бачу проблем подальшого співробітництва", - додав він.

Кононенко також спростував заяву Олега Ляшка про те, що сформована нова коаліція за участю Опозиційного блоку. Він заявив, що голосування Опозиційного блоку за проект змін до Конституції не є показовим, оскільки зміни до Конституції - це питання всього парламенту, а не тільки коаліції.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини