RU

Ляшко вигадав назву для спонсорів його рекламної кампанії

22.04.2011, 13:45
Ляшко вигадав назву для спонсорів його рекламної кампанії - Фото
554cc3e901389d5bd24505f11c33dceb.jpg

Ляшко вигадав назву для спонсорів його рекламної кампанії
Зовнішню рекламу з привітаннями від народного депутата Олега Ляшка оплачують патріотично налаштовані люди. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів сам політик.

"Це не реклама, це привітання громадянам країни. А за чий кошт - у країні досить патріотично налаштованих людей, які підтримуюють і мою позицію, націлену на відродження країни, тому і допомагають", - наголосив О.Ляшко.

"Порівняно з олігархами, які за сотні мільйонів євро купують квартири у Лондоні, ті гроші, що витрачаються на привітання - це просто сльози", - сказав він.

Відповідаючи на питання, як просувається процес створення його політичної партії, політик сказав: "А хіба вам невідомо? Ви самі готові вступити у мою партію!"

За його словами, він створює партію із завданням виграти парламентські вибори у 2012 році. "Якщо у вас є пропозиції щодо назви партії - будь ласка, буду вдячний", - зазначив нардеп.

"Ідеологія нашої партії буде, швидше, центристською. Підемо на вибори і за мажоритаркою, і за партійним списком. Наприклад, у Чернігівській області, де я працював і працюю, є сім округів. Якби я міг себе клонувати, я думаю, що по п'яти з семи виграв би точно", - сказав О.Ляшко.

"Чому ж ми повинні дарувати ці округи комусь? Зрозуміло, що будемо виставляти найкращих своїх людей, щоб зробити сильну партію у парламенті, тому що один у полі не воїн", - запевнив він.

Відповідаючи на питання, чи є у нього президентські амбіції, нардеп зазначив: "Покажіть мені генерала, який не хоче стати Президентом?"

Олег Ляшко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини