RU

Ляшко назвав свою версію виключення із БЮТ: сперечався з Тимошенко

19.10.2010, 13:45
Ляшко назвав свою версію виключення із БЮТ: сперечався з Тимошенко - Фото
9f54a1a832d231f69c556f35a0e1acdf.jpg

Ляшко назвав свою версію виключення із БЮТ: сперечався з Тимошенко
Позафракційний депутат Олег Ляшко заявляє, що справжніми причинами виключення його із фракції БЮТ є те, що у нього завжди була своя позиція і він дозволяв собі сперечатися з Юлією Тимошенко. Про це він повідомив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Ляшко порадив тим, хто виключив його з фракції, змінити формулювання, оскільки він не голосував за внесення змін до регламенту і зміни до закону про Кабінет Міністрів. Він зазначив, що він справді голосував за те, щоб направити у КС проект змін до Конституції, оскільки, на його думку, парламентські вибори у березні 2011 року остаточно поховають опозицію і фракцію БЮТ.

Перш ніж сказати про справжні причини свого виключення із фракції, О.Ляшко подякував лідеру БЮТ Юлії Тимошенко за співпрацю і той політичний досвід, який набув, працюючи з нею. "Єдине, чого я не зміг перейняти від Тимошенко, - це підлоту і підступність. Я був прямою людиною, і залишаюся нею, саме за це мене виключили", - сказав він.

О.Ляшко наголосив, що його виключили із фракції за те, що у нього завжди була своя позиція, за те, що він дозволяв собі сперечатися з Ю. Тимошенко. Він нагадав, що конфліктні ситуації виникали у нього і раніше.

Зокрема, коли Ю.Тимошенко була Прем'єр-міністром, він виступив проти урядового проекту бюджету на 2010 рік, який, за словами О.Ляшка, не засновувався на вимогах закону і Конституції. Він зазначив, що і після президентських виборів у нього були дискусії з Ю.Тимошенко щодо стратегії і тактики опозиції. "Моє тверде переконання: те, що сьогодні робить опозиційна бютівська фракція, - це неправильно, це шлях в нікуди, це крок у провалля і політичне небуття. Це моє тверде переконання. І коли Юлія Володимирівна неодноразово на фракціях скаржилася, що Партія регіонів рейтинги втрачає, а БЮТ не набуває, - так воно і є. Чому не набуває БЮТ? Сьогодні ця політична сила не може запропонувати альтернативи влади, не може запропонувати конструктива", - сказав він.

О.Ляшко також зазначив, що обіцянки набрати у парламенті 300 голосів після наступних парламентських виборів, в умовах, які створила нинішня влада, в умовах тотального тиску на громадськість і активістів партії "Батьківщина" також нереальні, як обіцянки, "що люди незабаром будуть жити не на Землі, а на Сонці".

"Люди не підтримують сьогоднішню політику, оскільки вони не вірять в її реалістичність", - зазначив О.Ляшко і додав, що, на його думку, політичні лідери повинні ставити собі реальні завдання.

Він також повідомив, що ще у квітні він збирався заявити "про вихід із фракції і складання мандата", але Ю.Тимошенко під час чотирьохгодинної розмови переконала його не робити цього.

О.Ляшко повідомив, що він залишається у політиці. "Сьогодні я позафракційний. Що буде завтра - одному Богові відомо. Але все, що від мене залежить, я робитиму для того, щоб працювати в інтересах людей, наскільки у мене вистачить сил і здоров'я. Всі ті інсинуації, бруд, компромат так званий, наклеп мене не зупинять, я досить сильна людина", - запевнив він.

О.Ляшко не став чекати питань журналістів, зазначивши, що зможе на них відповісти після того, як зорієнтується і визначиться з планами щодо подальшої діяльності.

Нагадаємо, вчора фракція БЮТ прийняла одностайне рішення виключити О.Ляшка і С.Осику - ніби за співпрацю з коаліцією більшості, зокрема, голосування за зміни до Конституції, Закон про Кабінет Міністрів і Регламент Верховної Ради України.

Олег Ляшко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини