Ляпіна вважає, що Яценюка треба повернути в крісло спікера

20.11.2008, 12:53

Народний депутат від НУНС Ксенія Ляпіна заявляє про необхідність повернення Арсенія Яценюка на посаду спікер

Народний депутат від НУНС Ксенія Ляпіна заявляє про необхідність повернення Арсенія Яценюка на посаду спікера Верховної Ради. Про це вона заявила на брифінгу в четвер.

"Ми повинні домовитися про обрання Голови ВР. Ми пропонуємо чесний шлях - ми повинні повернути Арсенія Петровича Яценюка, який насправді виконував свої функції чесно і був знятий виключно тому, що комусь дуже захотілося, замигтіла примарна можливість зайняти це крісло", - сказала К.Ляпіна, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Парламентарій порадила тим людям, в яких виникло подібне бажання, "взяти свою волю в кулак, припинити розраховувати на неможливе, повернути Арсенія Петровича Яценюка, і тоді можна буде говорити про Бюджет на 2009 рік і фінансування виборів". Водночас вона конкретно не відповіла на питання про те, хто саме запропонував повернути А.Яценюка в крісло спікера, додавши, що така думка переважала на засіданні фракції НУНС.

Нагадаємо, народний депутат від НУНС Анатолій Матвієнко зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про повернення А. Яценюка на посаду Голови Верховної Ради.

Нагадаємо також, що 12 листопада Верховна Рада відкликала А.Яценюка з посади спікера парламенту. Таке рішення підтримали 233 депутати: 175 депутатів від Партії регіонів, 1 депутат від БЮТ, 10 - від НУНС, 27 - від КПУ і 20 - від Блоку Литвина.

Досьє на Ксенію Ляпіну >>>

Досьє на Арсенія Яценюка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?