RU

Ляпіна стверджує, що Тимошенко більше не Герасим, а НУНС - не Му-му

04.09.2008, 12:52

У НУНС обіцяють розкрити фінансову підоснову законопроектів, які спільно приймають Блок Юлії Тимошенко та Партія регіонів. Про це заявила народний депутат від НУНС Ксенія Ляпіна в інтерв'ю журналістам.

"Юлія Володимирівна якось образно висловилася, що вона вийшла із ролі Герасима. Так от ми обіцяємо, що ми вийдемо із ролі Му-му, яку, власне, для нас передбачила Юлія Володимирівна. І ми прокоментуємо усі закони, які сьогодні дружно голосуються "ситуативно" новою зрадницькою коаліцією, і скажемо, куди, що, і які фінансові потоки вони передбачили, яким конкретно людям. Ми будемо називати речі своїми іменами, якщо БЮТ не повернеться у коаліційне русло, ми будемо справжньою опозицією", - сказала народний депутат, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на питання журналістів, К. Ляпіна пояснила, що йдеться і про ті закони, які було прийнято 2 вересня, і про проекти, винесені на розгляд сьогодні, і про ті, які зараз розглядаються у комітетах.

Зокрема, за словами народного депутата від НУНС, Закон "Про престижність шахтарської праці", а також прийняті у комплексі з ним зміни до Держбюджету, забезпечать не тільки виплати шахтарям. Насамперед, ці кошти буде спрямовано на закупівлю обладнання, реструктуризацію державних шахт під їх приватизацію. "Власне, ми будемо знати, кому, що і скільки", - відзначила К. Ляпіна.

Досьє на Ксенію Ляпіну >>>

Детальніше про розпад парламентської коаліції >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини