RU

Львівська облрада забрала частину повноважень обладміністрації

17.12.2013, 15:38
Львівська облрада забрала частину повноважень обладміністрації - Фото
Фото: ZIK.UA

Львівська облрада прийняла рішення про відкликання своїх повноважень, делегованих Львівській обласній держадміністрації. За це рішення проголосували 66 депутатів на сесії 17 грудня. Про це повідомляє zik.ua.

Згідно з рішенням, управління установами, закладами, організаціями, що перебувають у спільній власності територіальних громад області, здійснюється безпосередньо Львівською облрадою.

Призначення та звільнення керівників комунальних установ здійснюється безпосередньо Львівською облрадою.

Львівська обласна держадміністрація повинна забезпечити передачу копії установчих документів та оригіналів документів, які підтверджують трудові відносини з керівниками відповідних установ спільної власності громад області.

Іншим рішенням депутати посилили контроль за роботою Львівської обласної держадміністрації в частині здійснення делегованих повноважень і зобов'язали керівників структурних підрозділів Львівської обласної держадміністрації щоквартально звітувати на сесії облради.

Також Львівська облрада прийняла рішення про припинення договірних відносин із Львівською ОДА. Депутати доручили управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради вжити заходів щодо припинення договірних відносин (договір №12/11 від 24.02.2011) та виселення Львівської ОДА з орендованих приміщень.

Підписуйтесь
на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини