RU

Львівські регіонали виступили за відставку Азарова і перевибори

24.01.2014, 11:27
Львівські регіонали виступили за відставку Азарова і перевибори - Фото
f1bb23b3910bb6956c030b60e039bf03.jpg
Голова Партії регіонів Микола Азаров і її керівництво повинні піти у відставку, а президент України повинен призначити позачергові вибори до Верховної Ради. Про це сказано в заявіЛьвівської обласної організації Партії регіонів.

"Відповідальність за смерть людей в мирний час лягає в першу чергу на владу, яка наділена повноваженнями і зобов'язана захищати честь, гідність і життя кожного громадянина держави, навіть якщо він порушує закон... Сьогодні очевидно, що ті програмні принципи, з якими Партія регіонів йшла на вибори, не виконуються. Замість обіцяної стабільності та євроінтеграції, країна поставлена ​​на межу громадянської війни, хаосу і розколу. Тому в такій ситуації ми вимагаємо негайно скликати з'їзд партії", - сказано в заяві.

"Відповідно до європейської практики голова Партії регіонів Микола Азаров, її керівництво на з'їзді мають подати у відставку. З'їзд партії має обрати нового лідера, а президент - оголосити позачергові вибори до Верховної Ради, сформувати новий уряд. Це демократичний шлях" , - підкреслюють львівські регіонали.

Вони також заявили, що "спроби подальшого силового вирішення політичного конфлікту, унеможливлюють наше подальше перебування в Партії регіонів".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини