RU

Львівська облрада вимагала відправити Табачника у відставку

10.03.2011, 09:15
Львівська облрада вимагала відправити Табачника у відставку - Фото
2b437462315704c68a89970ac4cea47c.jpg

Львівська облрада вимагала відправити Табачника у відставку
На сесії Львівської обласної ради з ініціативи депутата Львівської облради, заступника голови постійної комісії з питань освіти і науки Ірини Фаріон було прийнято звернення до Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України щодо знищення української освіти.

Як повідомляє прес-служба Львівської облради, депутати вважають, що в освітній сфері відбувається демонстративне усунення української гуманітарної складової з навчального процесу, повернення освіти у відверте корупційне річище, що пов'язано з руйнуванням системи зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того, у зверненні йдеться про спроби обмеження прав студентів через відсутність фінансування на студентське самоврядування, впровадження індексування плати за навчання та її перегляд в односторонньому порядку керівництвом вищих навчальних закладів. Також депутати акцентували увагу на зменшенні бюджетних місць навчання тощо.

У зв'язку з цим Львівська облрада вимагала відправити у відставку Міністра освіти, науки, молоді і спорту Дмитра Табачника і призначити на цю посаду людину з адекватною стратегією розвитку української освіти і науки.

Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини