RU

Львівська облрада вимагає звільнити Міністра закордонних справ

10.03.2011, 11:35
Львівська облрада вимагає звільнити Міністра закордонних справ - Фото
d655f6162ee92a6f33acf12cb02fba14.jpg

Львівська облрада вимагає звільнити Міністра закордонних справ
Львівська обласна рада вимагає відставки Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка (на фото). Відповідне звернення депутати вирішили направити Президенту України Віктору Януковичу під час засідання у середу.

"Український народ за власні кошти утримує високопрофесійного захисника інтересів керівників Російської Федерації. Львівська обласна рада вважає таку ситуацію абсолютно недопустимою і вимагає від Президента України В.Януковича негайно звільнити К.Грищенка з посади Міністра закордонних справ України", - йдеться у зверненні.

Депутати також зазначили, що "виступаючи у парламенті 18 лютого 2011 року, К.Грищенко наголосив, що російська влада мала всі правові підстави для того, щоб закрити українські самоврядні організації у Російській Федерації".

"Отже, українці чергового разу пересвідчилися, що нинішня влада з погано прихованим ентузіазмом захищає інтереси владної верхівки Росії набагато краще, ніж права та інтереси власного народу. Замість того, щоб захищати права українців за кордоном, Міністерство закордонних справ України сприяє їхньому порушенню", - заявили автори звернення.

За їхніми словами, "абсолютна бездіяльність Міністерства закордонних справ України щодо українців у Росії, допомога у знищенні українських організацій переконливо доводять, що українська влада цілком відстоює російські державні інтереси".

"Водночас Міністр закордонних справ К.Грищенко, за сприянням Президента В.Януковича і Прем'єр-міністра М. Азарова, демонструє повну підтримку шовіністичних задумів російської владної верхівки. Чого варті наміри К. Грищенка здати наші територіальні води у Керченській протоці, відбілювання В.Путіна щодо його українофобських заяв про Другу світову війну і відверта брехня про повне поновлення роботи української бібліотеки у Москві.

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини