RU

Львівська міськрада вирішує долю міськвиконкому

17.09.2009, 17:19

Львівська міська рада з ініціативи мера Андрія Садового поставила на голосування питання про новий склад виконавчого комітету міськради. Це означає, що деякі (або навіть всі) нинішні заступники львівського мера підуть у відставку.

Як повідомив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ начальник прес-служби Львівської міськради Андрій Москаленко, питання на голосування поставив сам А.Садовий. Спочатку у депутатів було два варіанти - розглянути його на наступному засіданні або ж ухвалити рішення прямо сьогодні. Депутати зупинилися на другому варіанті. Зараз триває обговорення можливого нового складу виконавчого комітету міськради.

У чому конкретно полягають претензії А.Садового до виконкому, наразі невідомо.

До нинішнього складу міськвиконкому входять сам мер А.Садовий, секретар Львівської міськради Володимир Курт, керуючий справами виконкому Марта Литвинюк, заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, перший заступник міського голови Олег Синютка, заступник міського голови з питань містобудування і інфраструктури Володимир Шевчук, а також члени виконкому Олег Рудницький, Володимир Костик, Михайло Хаман, Михайло Коропецький.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини