RU

Львів просить суд заборонити будь-які акції у місті 22 червня

20.06.2011, 13:10
Львів просить суд заборонити будь-які акції у місті 22 червня - Фото
7d4e0f33dce2bae2866e37bd5cca6d3f.jpg

Львів просить суд заборонити будь-які акції у місті 22 червня

Львівська міська рада підготувала позов до суду, щоб заборонити заходи 22 червня. Про це повідомила начальник юридичного управління Гелена Пайонкевич. Вона зазначила, що позов буде спрямований до Львівського окружного адміністративного суду, оскільки міська рада отримала дві заявки на проведення заходів у Львові 22 червня в однаковий час і в одному місці. Зокрема від комітету "Євреї проти антисемітизму" і громадської організації "Євреї проти Гурвіца", а також громадської організації "Сокіл".

Як повідомляє прес-служба міськради Львова, позивачем у цій справі виступатиме виконавчий комітет Львівської міської ради. Відповідачами - три зазначені організації. "Ми просимо суд заборонити всі акції. Йдеться про те, що проведення акцій може бути заборонено виключно судом і з метою забезпечення громадського порядку. Юридичне управління Львівської міськради має підстави вважати, що проведення акцій 22 червня може становити загрозу суспільної безпеки", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що у Львівську міську раду з проханням подати позов до суду, щоб заборонити заходи 22 червня, раніше вже зверталося Львівське міське управління внутрішніх справ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини