RU

Луценку в суді довелося пити ліки, суд триває

09.02.2012, 17:30
Луценку в суді довелося пити ліки, суд триває - Фото
Юрій Луценко. Фото - facebook нардепа Володимира Ар'єва
Екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку в 16:00 стало гірше в суді, він прийняв ліки. Судді продовжують засідання.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, адвокат Ігор Фомін продовжує розпитувати свідка - експерта Київського інституту судово-економічної експертизи Галину Ільчук, - на підставі яких документів вона робила висновки про незаконне нарахування стажу та надбавок водієві Леоніду Приступлюку.

Свідок пояснила, що для проведення експертизи надавалися розрахунковий лист і особиста картка Приступлюка. "З цього вже видно стаж, надбавки, доплати", - сказала вона.

Фомін уточнив у експерта, рішення якого органу про нарахування пенсії Приступлюку не відповідає закону. Ільчук у відповідь почала читати свою експертизу. Через деякий час вона зізналася, що не бачила рішення органу, який нарахував пенсію Приступлюку. "Як я можу відповісти, якщо цього не було в моєму укладенні?" - запитала вона.

Після п'ятихвилинної технічної перерви, оголошеної на прохання свідка Ільчук, суд продовжив її допит.

Луценко звернувся до неї із зауваженням: "Ви на себе взяли функцію суду, відповідаючи на питання і складаючи експертизу, чи правильно була нарахована пенсія Приступлюку. Порада вам наступного разу писати таким чином: якщо суд встановить, то збитки становлять стільки-то. А те, що ви зараз написали, без рішення суду є, м'яко кажучи, некоректним ".

Суддя Оксана Царевич зачитує наступний експертний висновок про грошове забезпечення Приступлюка.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини