RU

Луценку в колонію привезли но-шпу, і це все лікування, - дружина

07.09.2012, 14:32
Луценку в колонію привезли но-шпу, і це все лікування, - дружина - Фото
Юрій Луценко (фото - facebook Ар'єва)
Фізичний стан Юрія Луценка - стабільно поганий, але надавати медичну допомогу в Менськый колонії йому не збираються. Про це сьогодні заявила його дружина Ірина Луценко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко повідомила, що, наскільки їй стало відомо за три відвідування Менської колонії, там два лікарі пенсійного віку - жінка-фельдшер і лікар з числа засуджених. "У Менськый колонії, хоча це і називається медична частина, але це фельдшерський пункт. Там є тільки анальгін, зеленка і йод. Фактично хворі займаються самолікуванням. Для Луценка у зв'язку з тим, що у нього були напади, всі прекрасно знають, в якому він стані, привезли пару уколів но-шпи і пару уколів баралгіну, щоб не лікувати", - зазначила вона.

Дружина Луценка зазначила, що всі рекомендації лікарів звелися до двох уколів но-шпи і двох уколів баралгіну. "На випадок, якщо у нього буде черговий напад, зробити йому укол, щоб він замовк і продовжував шити брезентові рукавиці", - заявила вона. Поки Луценко, за її словами, тримається на тих ліках, які вона передавала йому раніше. "Подивимося, що буде далі, але лікування як такого не буде", - підсумувала вона.

Нагадаємо, 31 серпня Луценка доставили в Менську виправну колонію N91 (Чернігівська область), де він буде відбувати покарання. Останні півтора роки екс-міністр провів у Лук'янівському СІЗО в Києві. Йому залишилося провести в колонії ще близько 2,5 років. Поки Луценко задоволений побутовими умовами в колонії.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини