RU

Луценку відмовили в ознайомленні із заявами свідків

10.07.2012, 12:11
Луценку відмовили в ознайомленні із заявами свідків - Фото
693611f16eb6de9561961f533c3d30b6.jpg
Суддя Печерського районного суду Києва Анна Медушевська відмовила екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку у вимозі ознайомитися із заявами свідків, які не прийшли в суд давати свідчення.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко заявив клопотання з проханням пред'явити йому і його захисту заяви свідків, протоколи яких були зачитані в ході судового процесу, зокрема Галини Климович, В'ячеслава Перча, Миколи Голомші. "Вимагаю пред'явити мені або моєму захиснику негайно документи, які є у суду, і які стали підставою для вашого рішення для зачитування показань свідків, які нібито не з'явилися в суд", - зажадав екс-міністр.

Луценко повідомив судді, що колишній заступник генерального прокурора Микола Голомша перебуває на своєму робочому місці по вулиці Різницькій. "У зв'язку із цим, наскільки я розумію, ні його заяви на даний момент немає, немає підстав зачитувати його свідчення. І це черговий раз свідчить про фальсифікований характер цього судового процесу", - додав він.

Адвокат Луценка Ігор Балик повідомив, що захист екс-міністра не зміг ознайомитися з відповідними заявами до канцелярії суду.

У свою чергу суддя Анна Медушевська повідомила, що це можна буде зробити, коли кримінальна справа буде передана до канцелярії суду.

Нагадаємо, сьогодні Медушевська зачитала протоколи допитів останнього свідка за епізодом, який стосується візування продовження оперативно-розшукової справи щодо водія Володимира Сацюка в рамках розслідування справи про отруєння на той час кандидата в президенти Віктора Ющенка.

Досьє на Віктора Ющенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини