RU

Луценку стало гірше, він не їсть і покрився плямами, - захист

07.11.2012, 14:12
Луценку стало гірше, він не їсть і покрився плямами, - захист - Фото
Юрій Луценко
Адвокат і дружина екс-голови МВС України Ірина Луценко заявила, що стан його здоров'я в значно погіршився. За її словами, Юрію Луценку, який вже відмовляється від їжі, заборонили користуватися телефоном, призначили постільний режим і знеболюючі.

"Після мого останнього візиту в колонію в неділю, 4 листопада, Юра мені не дзвонив. Саме цей факт і стривожив мене. Тому я змушена була терміново виїхати в колонію у вівторок увечері, щоб переконатися, що з чоловіком все гаразд", - цитує захисницю прес-служба Народної самооборони.

За словами адвоката, керівництво колонії її приїзду не очікувало. "Мені повідомили, що Луценко відмовився від права скористатися телефоном у понеділок і вівторок через погане самопочуття. Йому прописали постільний режим, два дні він перебуває виключно на знеболюючих препаратах і відмовляється від їжі", - розповіла вона, додавши, що ув'язненому було важко дійти до кімнати побачень.

"Все його тіло вкрите червоними плямами, його турбують постійні запаморочення і нудота", - підкреслила Ірина Луценко. На її думку, це наслідок того, що хвороби ув'язненого, підтверджені медкомісіями МОЗ, не лікують.

"Крім термінового стаціонарного лікування, Луценку потрібно дотримуватися суворої дієти - теплої білкової їжі, яка б сприяла хоча б підтримці організму при наявних хворобах цирозу печінки, портальної гіпертензії та ін Але на моє прохання дотримуватися Луценку дієту керівництво колонії мені відмовило", - повідомила адвокат.

"Максимум, що дозволили собі працівники колонії, - це постільний режим для Луценка. Це їхній рецепт для лікування цирозу печінки, гепатиту й інших тяжких хвороб, які входять в перелік захворювань, які є підставою для звільнення засуджених від подальшого відбування покарання", - сказала Ірина Луценко.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини