RU

Луценку в суді стало зле під час допиту 17-го свідка

14.10.2011, 13:25
Луценку в суді стало зле під час допиту 17-го свідка - Фото
8cf6c8939366f6ba25d7ce1415e6567e.jpg

Луценку в суді стало зле під час допиту 17-го свідка

В Печерському суді Києва у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка почався допит сімнадцятого свідка у справі - Володимира Степаненка, начальника департаменту оперативної служби МВС. В суд прийшли представники посольства США.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, свідок повідомив, що в 2008 році обіймав посаду начальника департаменту оперативної служби МВС, а також був головою кадрової комісії МВС.

Прокурор Лобан спитав у свідка, чи був присутній на засіданнях комісії заступник міністра Клюєв, на що свідок дав негативну відповідь.

Степаненко також підтвердив, що 5 листопада 2008 року брав участь в засіданні комісії, на якій розглядалося питання Леоніда Приступлюка.

Прокурор також спитав у свідка, який документ є підставою для нарахування в стаж служби в органах внутрішніх справ України періодів роботи на вільнонайманих посадах.

Свідок зауважив у відповіді, що "стаж зараховується дозволом МВС".

Як написала голова прес-служби НС Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook, екс-міністру стало зле. "Зблід, прошепотів дружині, що різкий гострий біль в боку", - написала вона.

Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини