RU

Луценку стало гірше, цироз печінки підтвердився

09.09.2011, 16:20
Луценку стало гірше, цироз печінки підтвердився - Фото
ac1dff6c30fce3817a129c667c911e53.jpg

Луценку стало гірше, цироз печінки підтвердився

Дружина і захисник в судовому процесі Ірина Луценко повідомила про погіршення стану здоров'я чоловіка, колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка (на фото).

За її словами, у понеділок відбулася зустріч з першим заступником міністра охорони здоров'я Раїсою Моісеєнко. Соратники і адвокати Луценка звернулися до МОЗ з проханням створити розширену комісію з фахівців, а також включити до її складу лікарів, які вже обстежували Луценка.

У середу, 7 серпня, спільна комісія МОЗу в межах київського СІЗО обстежувала екс-міністра і залишила попередній діагноз в силі, а також рекомендувала керівництву СІЗО та начальнику медчастини провести додаткове обстеження в лікарні швидкої допомоги із залученням лікарів, що проводили обстеження раніше.

Учора, в четвер, Луценка доставили на дообстеження у київську міську лікарню швидкої допомоги.

Зі слів Ірини Луценко, офіційних результатів обстеження її чоловіка ще не надали, однак за неофіційною інформацією їй підтвердили, що встановлений раніше діагноз "цироз печінки" залишається.

Дружина екс-міністра також додала, що її чоловік знаходиться в дуже поганому фізичному стані, втрачає вагу, відчуває повну знемогу, по всьому тілу проступають набряклі вени.

"Юра спить по 12-14 годин на добу, що йому не властиво. Він навіть не в силах тримати книги в руках, щоб читати. Повністю знесилений, з жахливими болями він залишається в камері, його не переводять навіть до медчастини", - наголосила дружина екс-міністра.

Юрія Луценко: біографія, новини>>>
Справа Луценка: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини